Dostawa

Wysyłka

Paczki wysyłane są w dni robocze, od poniedziałku do piątku. Zazwyczaj przesyłka nadana jednego dnia, następnego dociera do Klienta. Wysyłki dokonywane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Każdy wysyłany towar jest sprawdzany, dokładnie pakowany a wysyłka ubezpieczona.

  • W dniu wysyłki Klient jest informowany mailowo. Otrzymuje numer listu przewozowego oraz nazwę spedytora.
  • Zamówienia złożone do godziny 13.00 wysyłamy tego samego dnia (tylko w przypadku zamówień towarów dostępnych w magazynie).


Koszt wysyłki

Zamówienia o wartości powyżej 1.000 zł wysyłane są na nasz koszt (+5 zł w przypadku wysyłki za pobraniem)!

Waga towaru do 10 kg:

  • przedpłata na konto: 25.00 zł
  • za pobraniem: 30.00 zł

Waga towaru od 10 do 20 kg:
  • przedpłata na konto: 30.00 zł
  • za pobraniem: 35.00 zł

Waga towaru od 20 do 30kg: 
  • przedpłata na konto: 35.00 zł
  • za pobraniem: 40.00 złDostawa

Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze, najczęściej w godzinach 8.00 – 18.00. Wszystko zależy od miejsca dostawy, warunków pogodowych oraz samego spedytora. Istnieje możliwość doręczenia w sobotę, jednak koszt takiej wysyłki jest większy (należy go sprawdzić u pracownika sklepu Fregadero.pl). W większości przypadków kurierzy dzwonią do odbiorców przesyłek, ale nie możemy tego zagwarantować – kurier nie ma takiego obowiązku.


Odbiór przesyłki

Zaleca się, aby Państwo, w miarę możliwości dokonali sprawdzenia stanu towaru po dostarczeniu przesyłki i w obecności kuriera spisali odpowiedni protokół (w przypadku uszkodzenia towaru). Sprawdzenie przesyłki ułatwi i przyspieszy dochodzenie ewentualnych roszczeń od podmiotu odpowiedzialnego w przypadku mechanicznego uszkodzenia przesyłki powstałego w trakcie transportu. W takich sytuacjach prosimy o jak najszybszy kontakt z nami telefonicznie: 730 12 10 00 bądź na adres e-mail: sklep@fregadero.pl


Odbiór osobisty

Możliwy odbiór osobisty w Krakowie, ClickMaster Polska, ul. Złoty Róg 29A, 30-095 Kraków w godzinach 10:00-17:00. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia odbioru. Wymagany wcześniejszy kontakt telefoniczny.


Sprawdź sposoby płatności ► 


Przejdź do strony głównej

NAWET DO 6% ZNIŻKI NA PRODUKTY WYBRANYCH PRODUCENTÓW! Sprawdź promocje, rabaty i kody zniżkowe - KLIKNIJ TUTAJ!